Dziękujemy za cały rok owocnej współpracy

i życzymy bezpiecznych wakacji :)

Pracownicy Przedszkola

Przerwa wakacyjna 16 lipiec - 15 sierpień

W okresie wakacyjnych dyżurów śniadanie będzie o godz. 9:00.

Przedszkole urzęduje w godzinach 6:00 – 17:00. Bardzo prosimy, aby przyprowadzać dzieci do godziny 8:15.

Bardzo prosimy, aby po chorobie dziecka trwającej tydzień (lub dłużej), dostarczyć do przedszkola zaświadczenie,

że dziecko jest zdrowe. Przykładowy formularz można pobrać klikając w link.

W korytarzu znajduje się półka z książkami tzw Bookcrosing czyli "uwolnić" książkę. Można pożyczyć książkę,

która nas interesuje, jak również przynieść swoją, którą chciałoby się "uwolnić".

KALENDARIUM

CZERWIEC 2018

04.06 – Wycieczka do Zaniemyśla

• Wyjazd o godz. 9.00, śniadanie 8.20
  • Obiad w restauracji w Zaniemyślu
  • Powrót około godz. 15.00

05.06 – Rodzice Dzieciom – czyli teatr „Łowcy Promyków” – godz. 9.00 w salce u Ks. Proboszcza

08 – 9.06 – Noc w przedszkolu czyli zmiana małego malucha w dzielnego zucha (dla dzieci opuszczających przedszkole)

18.06 – Wycieczka dzieci z grupy „Żabki”  do Starego ZOO

21.06 – Zakończenie Roku Szkolnego

• 10.00 – uroczystość pożegnania dzieci z grupy „Jeżyki”.
  • Msza Święta dziękczynna za cały rok przedszkolny -  Sanktuarium Miłosierdzia Bożego godz. 15.30.

Bardzo proszę o dostarczenie umów usług przedszkolnych na kolejny rok szkolny do 15 czerwca lub powiadomienie dyrektora o rezygnacji z miejsca w przedszkolu.

Od 25 czerwca w naszym przedszkolu rozpoczynamy dyżury. Proszę by wpisywać się na listy. W ostatnim dniu pobytu waszego dziecka przed wakacjami otrzymacie Państwo całkowite rozliczenie. Dlatego bardzo proszę tych z Państwa, którzy rozpoczynają wakacje wcześniej o zgłoszenie tego nauczycielom w grupie.

TERMINY KONCERTÓW Z CYKLU "KLUB MAŁEGO MUZYKA"

11. 09 - Tajemnicze wyspy

16. 10 - Smyczkowe dzieje muzyki

20. 11 - Wielkopolskie figle-migle