2019.10.03 – Spotkanie ze Strażą Miejską

Spotkanie ze Strażą Miejską – akcja bezpieczny przedszkolak na drodze i nie tylko.
Dzisiaj nasze starsze Przedszkolaki z grupy Żabek i Jeżyków spotkały się z Panią Moniką ze Straży Miejskiej.  Pani Monika opowiadała Dzieciom jak być bezpiecznym na drodze, jak zachować się przy spotkaniu z niebezpiecznym psem oraz, że nigdy przenigdy nie można odchodzić z osobami nieznajomymi, ani nic od nich brać!!! Okazało się, że część naszych Przedszkolaków dobrze pamięta już te zasady, a nawet w razie niebezpieczeństwa potrafiłoby zadzwonić na 112! Po spotkaniu z sympatyczną panią strażniczką Mali pamiętają: zanim wciśniesz gaz, bezpieczeństwa zapnij pas! Teraz czas, aby pamiętali także Duzi! Mamo, Tato! często nie robię tego, co mi mówisz, ale robię TO SAMO CO TY!
Marianna Skorlińska